Kurumsal

Firmamız Hakkında

Şirketimiz 1995 yılında Kayseri’de faaliyetlerine başlamıştır. İlk faaliyet konusu promosyon ve hediyelik eşya pazarlaması olan şirketimiz, ilerleyen yıllarda değişen piyasa şartlarını ve müşteri beğenilerini yakından takip ederek sektörel bazda yeni açılımlara gitme ihtiyacı hissetmiştir.


Buna istinaden 2000 yılından itibaren metal mobilya ve damla etiket imalatına başlanmıştır.Özellikle metal mobilya etiketinin mobilya imalatçılarında beğeni toplaması ve gördüğü yoğun talep üzerine , metal mobilya etiketinin satışlarından elde ettiğimiz cesaret ile 2001 yılından itibaren de metal ve plastik mobilya aksesuarı imalat ve pazarlamasına başlayan şirketimiz, ilk olarak mobilya imalat sektörünün çok yoğun olduğu Kayseri’de müşteri odaklı çalışmaları neticesinde aranan bir tedarikçi olmuştur. İlerleyen yıllar içerisinde de yapılan tanıtımlar ve etkili referansları ile Türkiye çapında aranan bir firma olmuştur. Şu an şirketimiz metal mobilya etiketi imalat ve pazarlaması konusunda marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

2005 yılında kalitesini “ISO 9001:2000 Kalite Sistem Belgesi” ile belgelendiren şirketimiz çağdaş,yenilikçi,ülke ekonomisine katkılı ve istihdam yaratıcı ilkelerinden taviz vermeden yeni ufuklara doğru yoluna devam etmektedir…