Kurumsal

Hizmetlerimiz

METAL ETİKET Metal etiket dayanıklıdır. Pirinçten-paslanmaza, alüminyumdan-demire her çeşit metal etiketler ALÜMİNYUM ETİKET Sağlam alüminyum etiketler. Ürününüz markanızı ömür boyu taşısın.

NEDEN METAL ETİKET?

Endüstriyel ortamın kendine has bazı fiziksel, kimyasal ve mekanik aşındırma ortamı olabilmekte durum böyle olunca endüstriyel ortama yönelik etiket ihiyacı oluşmuştur. Kuşkusuz metal etiket çeşitlerimiz endüstriyel ortamın zor şartlarına dayanacak ve sizin markanızı, logonuzu vb işaretlerinizi çook uzun yıllar koruyacaktır. Yüksek ısı dayanımı, sert yüzey, yüksek boya tutuculuğu, yüksek kalite arıyorsanız bizi tercih edin.

NEDEN ALÜMİNYUM ETİKET?

Yüksek dayanımı, kolay işlenmesi ve hafif olması nedeniyle en çok tercih edilen metal etiket çeşididir. Lazerle, presle, punchla v.b. yöntemlerle işlenmesi kolaydır. Üzerine her renk baskı ugulanabilir. Fiziksel, kimyasal ve mekanik aşındırıcıların yoğun olduğu ortamlarda alüminyum etiketin kullanılması tavsiye edilir. Yüzeyindeki eloksal kaplama ile yüzey dayanımı çok yüksektir. Ürettiğimiz alüminyum etiketlerin kalitesi garantimiz altındadır.

 

NEDEN DAMLA ETİKET KULLANMALIYIM?

Damla etiket daynıklılığı, görselliği ve üç boyutlu görünümü ile insanların dikkatini çeken görselliği yüksek bir etikettir. Kuşkusuz, her kaliteli ürün üreten firma bu ürünü ben yaptım demek ister ve yaptığı ürünlerin kendisine referans olmasını ister fakat bunu kurumsal bir tarzda uygulaması gerekir. Bunu uygulamanın en iyi yolu ürün üzerine ayırd edici işaretini, logosunu adresini v.b. verileri ürün üzerine yerleştirmektir. Damla etiket bu tarz isteklerinizi tartışmasız yerine getirecek bir üründür. Damla etiketürününüze çekicilik kazandıracak, sizi tanıtacak ve ürününüze dikkat çektirecektir.

NEDEN ASİT İNDİRME ETİKET?

Kimyasal etiketirin yada sürekli aşındırma vb. fiziksel aşındırmaların mevcut olduğu ortamlarda markanızı, logonuzu, yazınızı, işaretinizi, ayırt edici işaretler vb. verileri ürün üzerinde yıllarca taşımak zordur. Asit indirme yöntemiyle yapılmış etiketlerde metal levhanın üzerine şekil ve yazılar derinlik oluşturarak işlenir yani asit o bölgeleri oyar dolayısıyla oyulmuş bir yüzeyi ürün üzerinden çıkarmak mümkün değildir bu özellik asit indirme etiketi sanayinin en zor şartları için ideal kılmaktadır. Markanız, logonuz,yazılarını, şekilleriniz vb şeyler sanayinin en zor şartlarında etiketinizin üzerinde yıllarca kalsın istiyorsanız asit indirme etiket sizin için ideal bir etikettir.